Lokali atidarymas4 Lokali atidarymas7 Lokali atidarymas1 Lokali atidarymas2 Lokali atidarymas5 Lokali atidarymas3 Lokali atidarymas6 Lokali atidarymas8 Lokali atidarymas9

Muzikos šokoladų kolekcija, 240g

Muzikos šokoladų kolekcija, 240g Muzikos šokoladų kolekcija, 240g
Muzikos šokoladų kolekcija, 240g
Gamintojas: Choco Group
Prekės kodas: 4779042751000
Ar turime: Sandėlyje
25.00 €
Kaina su PVM
Kiekis:  

Aprašymas

Kolekcinė lietuviškų šokoladų kolekcija, kurioje net 4 skonių šokoladai ir 4 skirtingi QR kodai, kurie leis panirti į žymiausių operų ir baletų garsus.

Menininkų, Rūtos ir Arvydo Mickų, pasaulyje pripažinta Aqua Lingua paveikslų technologija, susiliejusi su netikėčiausiais mūsų šokoladų skoniais bei dviejų žymiausių operų ir dviejų garsiausių baletų garsais.

Muzika, kurią norisi girdėti, matyti, ragauti

Kolekcinė dėžutė, kurioje sudėti 4 skonių AQUA šokoladai. Tai subtili dovana šokoladų megėjui, verslo partneriui ar viską turinčiam draugui.

Tai bendras muzikos-vaizdo-skonio kūrinys. Skanaukite šokoladą, gėrėkitės muzikos vaizdu, o nuskaitę QR kodą, panirkite į "Gulbių ežero", "Spragtuko", "Normos" ir "Traviatos" garsus.

Šokoladai pagaminti Lietuvoje iš aukščiausios kokybės žaliavų.

Kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 70%. Be glitimo. *Ekologiškas

2017 m. Aqua šokoladai apdovanoti tarptautiniu apdovanojimu - A' Design Award. Šiuo apdovanojimu mūsų šokoladas buvo pripažintas kaip kokybiškas, unikalus ir originalus produktas.

Grynasis svoris: 240 g. (4x60 g.)

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Tavo verslo startas. Elektroninės parduotuvės: lokali.lt