Lokali atidarymas4 Lokali atidarymas1 Lokali atidarymas3 Lokali atidarymas2 Lokali atidarymas5 Lokali atidarymas6

Medaus rinkinys "Imunitetas"

Medaus rinkinys "Imunitetas" Medaus rinkinys "Imunitetas" Medaus rinkinys "Imunitetas" Medaus rinkinys "Imunitetas"
Medaus rinkinys "Imunitetas" Medaus rinkinys "Imunitetas" Medaus rinkinys "Imunitetas"
Gamintojas: Bičių lobiai
Prekės kodas: 018003
Ar turime: Sandėlyje
12.00 €
Kaina su PVM
Kiekis:  

Aprašymas

Rinkinyje „Imunitetas“ yra šie produktai: medus, žiedadulkės, bičių duona.

Saldus, tąsus skystis, bičių gaminamas iš augalų žieduose esančio nektaro. Medaus pagrindinę sudėtį sudaro gliukozė ir fruktozė. Medaus spalva priklauso nuo to, iš kokių augalų yra surinktas.

Žiedadulkės pačios vertingiausios biologiškai aktyvios medžiagos, kurios itin naudingos žmogaus organizmui. Be to, į žiedadulkių sudėtį įeina ir svarbios maisto medžiagos.

Su šiuo produktu mes gauname vertingų baltymų ir angliavandenių, mineralinių medžiagų ir vitaminų, taip pat nukleino rūgščių ir lipidų.

Jos padeda pašalinti iš organizmo cholesterolį, sumažina jo koncentraciją. Jose daug magnio ir kalcio, vario ir geležies, kalio ir fosforo, o svarbiausia – vitaminų. Žiedadulkės gerina medžiagų apykaitą, padeda užgyti žaizdoms, saugo nuo radiacijos, padeda aterosklerozės atveju, slopina uždegimus, stiprina kapiliarus.

Bičių duona – natūralus produktas. Jį sudaro bičių surinktos žiedadulkės, sudėtos į korio akeles, užpiltos medumi ir natūraliai konservuojamos avilyje. Bičių duona – tai rudos spalvos, salsvo rūgštelėjusio arba karstelėjusio skonio rutulėliai. Bičių duonoje yra ideliai subalansuoti baltymai, visos nepakeičiamosios amino rūgštys. Gausu riebalų rūgščių, mikroelementų, fermentų, flavonoidų, vitaminų.

Dėl medaus produktų naudos sveikatai turbūt niekas neabejoja. Šių trijų priemonė apsaugo organizmą nuo daugybės ligų, puodelis karštos imbierinės arbatos su Bičių Lobiai medumi žiemą turėtų tapti jūsų geriausiu draugu.

Tavo verslo startas. Elektroninės parduotuvės: lokali.lt