Lokali atidarymas4 Lokali atidarymas7 Lokali atidarymas1 Lokali atidarymas2 Lokali atidarymas5 Lokali atidarymas3 Lokali atidarymas6 Lokali atidarymas8 Lokali atidarymas9

Apelsininis rankų sviestas 100ml

Apelsininis rankų sviestas 100ml
Gamintojas: Honey bee
Prekės kodas: 022009
Ar turime: Sandėlyje
8.99 €
Kaina su PVM
Kiekis:  

Aprašymas

Sudėtis: Emulsinis kviečių vaškas, stearatinė rūgštis, natūralus bičių vaškas, kokosų aliejus, palmių sviestas, ricinos aliejus, vitaminas E, medus,distiliuotas vanduo, augalinis eko konservantas, apelsinų eterinis aliejus.

Apelsinis rankų sviestas, riebus bet puikiai susigeriantis, vaškas ant odos palieka nuostabią pėlelę kuri odą apsaugo nuo šalutinio aplinkos poveikio.
---> Natūralus nerafinuotas kokosų aliejusyra laikomas viena iš geriausių natūralių sudedamųjų bet kokios kūno priežiūrospriemonės dalių. Jis stabdo laisvųjų radikalų susidarymą ir saugo nuo jųžalingos griaunamosios veiklos. Jis padeda išvengti rudų dėmelių ant odos irkitų nemalonių odos senėjimo reiškinių, o įsigėręs į odą ir į jungiamojoaudinio ląstelių struktūras saugo nuo pernelyg smarkaus, žalojančio saulėspoveikio. Jį naudojant jungiamasis audinys išlieka tvirtas ir elastingas, odanesudrimba ir nesusiraukšlėja. Kai kuriais atvejais kokosų aliejus net padeda regeneruotis pažeistai arba sergančiai odai.Ilgalaikiu poveikiu pasižymintis kokosų aliejus ne tik suteikia laikin ąpagalbą odai, bet ir padeda ją gydyti, skatina jos regeneracijos procesus,sugrąžina odai jaunatvišką išvaizdą. Kokosų aliejus padeda pašalinti mirusiasodos epidermio ląsteles, todėl oda tampa lygesnė, glotnesnė, plonesnė ir labiauspindi sveikata. Kokosų aliejus, įsismelkdamas į gilesnius odos sluoksnius,taip pat stiprina poodinius audinius.
---> Vitaminas E. vitamino E nauda grožiui – galimybė sumažinti ar visiškai panaikinti randus. Antioksidantai, esantys vitamine E pagreitina pažeistos odos gijimo procesus. Vitaminas E drėkina odą ir padeda greičiau atstatyti pažeistą sluoksnį. Vitaminas E padeda kovoti su raukšlėmisVitaminą E galite naudoti kovai su raukšlėmis, mimikos žymėmis ir kitomis su amžiumi atsirandančiomis odos dėmelėmis. Vitaminas E padeda panaikinti kenksmingų UV spindulių bei laisvųjų radikalų odai padarytą žalą. Vitaminas E netgi gali padidinti kolageno, skatinančio odos elastingumą, gamybą, kas apsaugo nuo odos senėjimo požymių.
--->Bičių vaškas nesiskverbia į gilesnius odossluoksnius, tačiau sudaro apsauginę plėvelę ir neleidžia odai išgarintidrėgmės, ją maitina ir minkština. Bičių vaško sudėtyje yra odai naudingųmedžiagų - medaus, žiedadulkių, vitaminų, propolio, specifinių rūgščių,sterolių, karotino bei karotinoidų. Jame gausu vitamino A, kuris yra būtinasodos epiteliui atsinaujinti. Taip pat įrodytas vaško priešuždegiminis veikimas,todėl jis padeda esant odos ligoms.
"Neseniai atlikti A.Siniakovo tyrimai parodė,kad vaško sudėtyje yra nemažai vitamino A, kuris yra būtinas odos epiteliuiatsinaujinti. Taip pat neseniai buvo įrodytas vaško priešuždegiminis veikimas(jame buvo rasta į antibiotikus panašių medžiagų). Dėl to vašką galima vartotiodos ligų ir burnos gleivinės pažeidimams gydyti. Tai, A.Siniakovo teigimu, yradėl to, kad nė viename gamtos produkte nėra tiek daug karotino bei karotinoidų,kaip vaške. Iki šiol buvo manoma, kad karotino (provitamino A) yra daugiausiamorkose. Tačiau paaiškėjo, kad 100 g morkų karotinų turi nuo 2 iki 9 mg, o 100g vaško yra nuo 8 iki 12 mg karotinų." teigiama dr. AlgirdoBaltuškevičiaus straipsnyje.
---> Medus ypač naudingas sausai odai, jisminkština ją ir padeda išlaikyti drėgmę. Žiemą, kai ilgai būnate nuo šildymoišsausėjusiose patalpose, medus veido odai – tikras vaistas. Jis tinkamas visųtipų odai, net ir jautriai. Medus intensyviai drėkina odą, bet neleidžia jairiebaluotis.
Vartoti tik išoriškai. Saugotis, kad nepatektų į akis. Prieš vartojant rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. 

Tavo verslo startas. Elektroninės parduotuvės: lokali.lt